O nas

Jesteśmy pracownią stworzoną z potrzeby tworzenia ciekawej architektury spełniającej oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Grupą ludzi, których cieszy to, co robią. Naszym celem jest dostarczanie klientom usług projektowych najwyższej jakości i oryginalności. Każdy projekt traktujemy indywidualnie starając się włożyć w niego 100% umiejętności i kreatywności. Opierając się na naszym doświadczeniu w projektowaniu w różnorodnej skali, od urbanistycznej poprzez wnętrza do detalu, staramy się aby nasze budynki były dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Projektując staramy się włączyć klienta w proces twórczy, poznać jego oczekiwania i określić estetykę, która mu najbardziej odpowiada. Zadowolenie klientów z końcowego efektu jest dla nas kluczowe. Zespół naszej pracowni tworzą projektanci, architekci, oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu. Cyklicznie podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w projektowaniu, nadzorach inwestorskich oraz zarządzaniu inwestycjami pozwala nam pomóc każdej ze stron procesu na każdym etapie inwestycji.Jesteśmy do Państwa dyspozycji i w miarę możliwości rozwiążemy każdy problem techniczny i administracyjny związany z procesem budowlanym.

Łączymy profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów.